W jaki sposób powinniśmy przygotować się do Sylwestra?

Przez cały rok wszyscy ciężko pracujemy, aby w ten ostatni dzień roku, móc uczcić nasz trud poprzez szampańską zabawę i huk petard. To dzień, na który wyczekuje wielu z nas, ponieważ jest to nie tylko szansa na doskonałą zabawę, ale i trochę odpoczynku od codzienności. Odrywamy się od szarości dnia codziennego i poświęcamy cały nasz czas, na przygotowanie tego, jednego, magicznego wieczoru.

Rozpoczyna się Nowy Rok, a co za tym idzie to kolejny nowy rozdział w naszym życiu, pełen różnorakich doświadczeń, przygód, wspomnień, w związku z tym, każdy chce go należycie uczcić i sprawić, że będzie on wyjątkowy i niezapomniany. Poza tym w Polsce często powtarzane jest powiedzenie, że to co się robi w sylwestra, to się będzie robiło przez cały rok. Jak więc sprawić, aby ten sylwester był najlepszy z możliwych? Poniżej znajdziesz kilka porad na ten temat.

Dla pań szczególnie ważne jest, aby w ten sylwestrową noc wyglądać zjawiskowo. Dlatego warto zadbać o swoją figurę trochę wcześniej niż tydzień przed sylwestrową nocą, a np. już jesienią. To doskonały czas na to, aby zacząć zdrowo się odżywiać, wzbogacić swoje posiłki o większą ilość warzyw i owoców, które są niezbędne dla naszego organizmu. Dobrze jest także zamienić jasne pieczywo na to ciemne, a ziemniaki np. na kasze czy na ryż. Nie można zapomnieć także o uprawianiu jakiejś aktywności typu bieganie, dzień na siłowni lub zacząć grać w jakiś ciekawy sport zespołowy.

Poza odpowiednią sylwetką należy pomyśleć także wcześniej o dobrze wyglądających włosach. Zmiana koloru włosów to świetny pomysł, ale zdecydowanie nie na ostatnią chwilę. Z farbowaniem nigdy nic nie wiadomo, więc jeśli będziesz zmieniać kolor włosów tydzień lub dwa przed Sylwestrem to masz szanse na uratowanie swojej fryzury, jeśli w trakcie farbowania przydarza się jakaś nieprzewidziana „wpadka” i np. będziesz miała różowe włosy to zdążysz pójść do fryzjera, któremu może uda się jakoś uratować jeszcze sytuację.

W tę wyjątkową noc każdy szczegół jest ważny, dlatego powinnaś zadbać również o swoje dłonie i stopy. W tym celu koniecznie zrób sobie manicure i pedicure, wyreguluj brwi. Jeśli sama nie czujesz się na siłach, aby to zrobić to poproś jakąś koleżankę lub znajomą, ewentualnie możesz odwiedzić jakąś profesjonalną kosmetyczkę, jeśli Twoje fundusze na to pozwalają. Nie będziesz musiała się martwić, że coś nie wyjdzie i zaoszczędzisz dużo niepotrzebnych nerwów.  Ważne, abyś w końcu poczuła się piękna i zadbana, oraz abyś także tego nie robiła na ostatnią chwilę.

Aby Twoja cera wygląda świeżo i gładko nie zapominaj o tym, aby noc wcześniej się porządnie wyspać. Nie tylko poczujesz się wypoczęta, ale nabierzesz energii na długą, pełną emocji noc sylwestrową.

Przed spaniem nałóż na twarz odżywczą maseczkę, która poprawi jakość Twojej cery. Na koniec ułóż fryzurę, zrób sobie olśniewający makijaż i zapakuj niezbędne rzeczy do torebki. Pamiętaj o spakowaniu zapasowej pary rajstop oraz butów na zmianę, ponieważ nie ma nic przyjemnego w podziurawionych rajstopach czy niewygodnych butach.

Przygotuj się na powitanie Nowego Roku pełna pozytywnej energii i uśmiechu!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 325

E-mail: kontakt@jaworzyna-schronisko.pl

Porady na spędzenie idealnego sylwestra zarówno w domu jak i na wyjeździe. Ciekawostki i wskazówki. Zapraszamy!