Sylwester z dziećmi - jak zorganizować udaną imprezę sylwestrową?

​Sylwester, to czas który chcemy spędzić w gronie rodziny lub przyjaciół. Jest to okazja do świetnej zabawy z której nie warto rezygnować, ponieważ nie musimy się na drugi dzień martwic wstaniem do pracy, gdyż Nowy Rok jest wolnym dniem. Może więc się wyszaleć, a na drugi dzień odpocząć. Są tacy, którzy zawsze mają w zanadrzu kilku znajomych nawet jeśli reszta się rozeszła, robią oni wtedy imprezę w domu. Jest to bardzo fajny pomysł, gdyż wtedy możemy być ubrani w koszulkę i dresy, a nikt nam nic nie powie. Do tego można się zachowywać tak jak chcemy i nikt krzywo patrzeć nie będzie. Są jednak również minusy takich imprez. Jeśli gospodarz sam organizuje imprezę to na jego głowie pozostaje przygotowanie wszystkiego, urządzanie domu itp. najgorsze jest jednak sprzątanie, którego uniknąć się nie da.

Znamy także takich ludzi, którzy wola imprezy kameralne i eleganckie. Są to zwykle osoby, których stać na to, aby wydać pieniądze na taki wieczór. Wbrew pozorom, kosztuje nie tylko wejściówka, ale także sukienka, buty , dodatki, kosmetyczka i fryzjer. Nie każdy więc taki wydatek może sobie pozwolić. Do tego, najlepiej jest być umówionym z przyjaciółmi, ponieważ na takich oficjalnych imprezach gdzie mamy orkiestrę, catering i wynajęty lokal są ludzie , których nie znamy.

Sylwester z rodziną

A co jeśli nie mamy żadnych ciekawych pomysłów lub też nie chcemy dzieci wysyłać do dziadków?  Wtedy możemy urządzić sylwester z dziećmi. Mimo iż może dzieciaki duże nie są i nie do końca wiedzą o co chodzi w takim dniu, to także chcą mieć dobrą zabawę. Warto więc wczuć się w dekoratora wnętrz i nieco pobawić się ozdobami dla dzieci. Dekoracje stanowią tu bardzo ważny punkt całej imprezy. Trzeba będzie więc się wykazać nie lada kreatywnością, aby takim małym urwisom zaplanować fajny wieczór. Co ci jest potrzebne? Przede wszystkim mnóstwo balonów. Do wyboru na rynku mamy ich mnóstwo. Są nie tylko różnokolorowe, ale także o różnych kształtach. Doskonale sprawdzą się wypełnione helem. Postaraj się aby cały sufit usłać takimi balonikami. Dzieci będą zachwycone. Do tego zadbaj także o odpowiednie światło. Możesz kupić żarówkę dyskotekową lub też po prosty skorzystać ze światełek, ale koniecznie tych migających. Nie zapomnij również o muzyce. O ulubione piosenki zapytaj pociech. Przydadzą się również różne gry i zabawy, a także niespodzianki. Jako przekąski nie podawaj chipsów i żelek, ponieważ są niezdrowe. Przygotuj kolorowe galaretki z owocami i szaszłyki owocowe. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 546 325

E-mail: kontakt@jaworzyna-schronisko.pl

Porady na spędzenie idealnego sylwestra zarówno w domu jak i na wyjeździe. Ciekawostki i wskazówki. Zapraszamy!